O NAS

Informacje o MindMe

8 milionów obywateli naszego kraju cierpi na różnego rodzaju problemy i zaburzenia psychiczne. To aż jedna czwarta Polaków, a statystyki są najprawdopodobniej zaniżone. Na wizytę do psychologa trzeba często czekać kilka miesięcy, umawiać się na konkretną godzinę, dojeżdżać. Chcieliśmy znaleźć nowe rozwiązanie tego problemu, takie na miarę 21szego wieku.

MindMe jest pierwszą na polskim rynku aplikacją mobilną oferującą profesjonalną pomoc i stały dostęp do terapeuty online, bez konieczności dojazdów i umawiania się na wizytę. Naszym pacjentom gwarantujemy anonimowość i dyskrecję, wykorzystując bezpieczną szyfrowaną komunikację.

Nad projektem pracujemy od ponad roku, ale na rynku działamy dopiero od niedawna, ponieważ przed wprowadzeniem naszych usług na rynek, dokładnie sprawdziliśmy skuteczność ich działania. Właśnie skończyliśmy pilotaż, z którego zarówno pacjenci jak i terapeuci byli bardzo zadowoleni. To daje nam motywację do dalszego doskonalenia się, które jest możliwe dzięki współpracy z wybitnymi specjalistami, pomocy i feedbackowi od pacjentów, organizacji naukowych i charytatywnych. Wasze pozytywne historie są dla nas inspiracją, żeby codziennie pracować nad MindMe.

Leczenie psychiczne powinno podążać z duchem czasu - pomoc powinna być dostępna dla wszystkich, o każdej porze.

Tomasz Mloduchowski, Dyrektor Generalny

Team

team profile image

Tomasz Mloduchowski

Tomasz Mloduchowski, Dyrektor Generalny

team profile image

Joshua Richardson

Programista

team profile image

Anna Dilillo

Koordynator